ГАРТ отзывы:
 • Автошкола хорошая, учат хорошо, но сдавать без денег крайне тяжело.
  Может дело в системе нашей страны, а в остальном довольна.
  Главное - знания и практика.
  Хельга 02.06.2017 16:39 52
  Ответить
 • ЗАКОНЧИЛ ГАРТ. СРАЗУ СЕЛ ЗА РУЛЬ СВОЕЙ ЛАСТОЧКИ. В ДТП НЕ ПОПАДАЛ.ДОВОЛЕН.СОВЕТУЮ.
  АНДРЕЙ 19.05.2017 10:54 61
  Ответить
 • Получила права 18 апреля. Ходила в Гарт. Все 20 занятий откатала. Правда Евгений Николаевич ругал за пропуски, справедливо правда. Отношение хорошее. Иногда даже захожу в школу.
  Ольга 25.04.2017 11:50 61
  Ответить
 • Хорошая автошкола, закончил в 2016 году, осенью.
  Экзамен по теории сам здал со второго раза, по вождению с первого "может повезло))". В Гаи ездил здавать сам на папиной машине, отец сказал что пока сам не увидет как я сдам, за руль не пустит. Здал, права получил. жду пока мне купят машину, сам езжу на папиной).
  Препод по теории строгий за прогулы влетало по полной. Препод по вождению спокойный как удав, очень было интересно теорию применять на практике,
  за рулем все не так как на картинках)) Вообщем надеюсь инстуктору за меня не стыдно. Были у нас и недовольные, смеялись всем класом когда парень из 20 вопрсов в билете делал 16 ошибок, еще бы он был доволен;)
  Вождение мне зашло легко, теория чуть сложнее, вцелом всем доволен.
  Belyash 24.04.2017 14:04 61
  Ответить
 • Навіть якщо ви живете за 5 хв від автошколи "Гарт" (як це було у моєму випадку) і альтернатив на Теремках немає, НЕ рекомендую йти туди навчатись:
  1) теорію читає старший чоловік (ніби і толковий), який левову частку заняття витрачає на "моральні повчання" для тих, хто пропустив, і на розповіді про те, як важливо правильно читати і розуміти посібник з ПДР - тобто час заняття витрачається не ефективно;
  2) інструктор з водіння, принаймні в моєму випадку, не був геть поганий, але і гарного відгуку я не можу надати - підхід байдужий, а іноді з досить "цікавими зауваженями" на кшталт "занадто швидко піднімаєш сидіння" і т. д.;
  3) сама система школи: не дати знання, щоб учні самостійно склали зовнішні іспити, а отримати гроші! З усієї групи лише я одна не платила, - а відповідно, лише я, так як це і повинно бути, здавала внутрішній екзамен в автошколі і зовнішній екзамен в ДАІ. Всі інші отримали їх "заочно". Я ж брала додаткові заняття з інструктором з іншої автошколи, і це мені допомогло в практиці. У "Гарт" вам не будуть читати обов'язкову лекцію з основ медицини (бо за цю лекцію потрібно платити медпрацівнику, який має відповідний атестат на проведення навчання, а автошкола ні з ким ділитися не хоче) або ж лекцію по 31 пар. щодо поломок (як я розумію, викладачу з теорії теж за ці години не платять). Я ходила в іншу автошколу на ці дві лекції за додаткову плату, тому мала можливість порівняти два підходи до викладання.
  Наталія 01.11.2016 17:12 01
  Ответить
 • Отвратительная школа. По теории ничему не учит, лучше заниматся самому. По практике инструктора относятся к ученикам спустя рукава,вождению тоже толком не учат. Автопарк весь в хлам. Кто не хочет выбросить даром деньги, не ходите в эту автошколу.
  Дмитрий 01.10.2015 11:55 07
  Ответить
 • Хапуги бесстыжие, а не автошкола. Желаю им постоянно на дороге встечаться со своими учениками. Знаний дают 0, на теории препод все трындит о том как это мало, 2 месяца обучения, как плохо давать взятки, как важно не пропускать, бо не сдадим(причем этот трындеж за счет учебного времени!). И что? Группа из 20 с лишним человек не сдала теорию на внутреннем школьном экзамене, тех кто сдали теорию, завалили на практике. В итоге сдали, конечно, все. по сто долларов за один экзамен. Потому что жаль потраченного времени и уже заплаченных за обучение денег! Еще и отзывы негативные на других сайтах трут.
  ксения 22.12.2014 13:02 16
  Ответить
 • "Закінчив" школу в 2013. Обирав її за принципом віддаленості від дому. І дуже-дуже жалкую про свій вибір. Хоч я не маю можливості порівнювати з іншими (приватними) автошколами, але мій висновок: краще вчитися самостійно одразу, ніж робити вигляд навчання у цій "автошколі", викласти кучу бабла і потім врешті-решт самому доучуватися. Це погано прикрита лавочка з витягування грошей, абсолютно безсовісні, на чолі з "божим одуванчиком" Ганною Іванівною, яка вам буде невинно всміхатися, мовляв ми тут чесні, а зробить ВСЕ, щоб ви не здали внутрішнього екзамену. Ні, вона не буде вам озвучувати суму, вона просто буде кожного індивідуально обробляти, що ти дурний, що в ГАІ тобі не світить здати еккзамени і ти САМ принесеш гроші, коли тобі набридне це мурижиння. Тому моя порада: не несіть гроші цим людям, вчіть харківські і київські білети самостійно, а практику окремо з гарним інструктором, щоб відпрацювати всі маневри і зробити пару кіл по автодрому, а не так як у Гарті-намотувати круги по Васильківській і Глушкова.
  polirol 02.02.2014 21:05 16
  Ответить