Экспресс-авто отзывы:
 • Нажаль, удруге не пішов би сам та не порадив би іншим цю автошколу.
  Все було добре до моменту безпосередньо іспитів. Ситуація склалася так, що після першої спроби здати практику я провалився. Я зв’язався з інструктором, однак через сімейні обставини він не міг приділити мені часу задля підготовки до другої здачі. Слід зауважити, що в мене залишалося одне проплачене заняття, однак я пропонував ще раз заплатити, аби зі мною провели кілька занять.
  Однак мені відмовили. Розуміючи, що у людини проблеми, я не наполягав. Під час другої здачі мені довелося сісти у невідому мені машину, де я не знав, як навіть керувати дзеркалами. коли я попросив свого інструктора виділити мені 5 хвилин, аби хочі сісти у авто, не кажучи вже про спробу їхати – мені знову відмовили. Цікаво те, що для інших учнів, які були змушені так само як і я сісти за інше авто, час в інструктор знайшовся.
  на другій перездачі я, звісно, провалився. Перед третім разом я просився знову хоча б отримати одне заняття (знову ж таки- за додаткову оплату), однак в інструктора знову не виявилося часу.
  Розуміючи, що третя спроба – це остання, адже потім необхідно знову перевчатися, я попросив, аби мені виділили іншого інструктора, у якого є вільний час, або повернули гроші за незадовільне навчання.
  Я був упевнений, що якщо це називається «автошкола», там має бути більше одного спеціаліста. Однак мало того, що я отримав категоричну відмову. мені заявили, що «Школа виконала свої зобов’язання перед вами».
  Не знаю. чи це якась система співпраці з робітниками ДАЇ, чи там вигідно отримувати учнів на повторний курс, однак я дійшов висновку, що у школі абсолютно байдуже до своїх учнів та тому, чи здають вони на права чи ні.
  сергій 26.12.2016 16:34 07
  Комментарии (1) Ответить
  • Чим все закінчилося?
   Артем 20.01.2017 11:07
   Ответить
 • Рекомендую эту школу. Преподаватели ответственные, доброжелательные, профессионалы в данном деле, три месяца пролетели быстро, учеба была очень интересной и главное - результативной. Если ваша цель не просто получить права, а научится ездить по дорогам столицы - эта школа для Вас.
  Успехов и хороших результатов в обучении)))))))))!!!!!!!!!!!!
  Елена 28.08.2014 23:50 70
  Ответить
 • Школа мне понравилась. Мы занимались один раз в неделю три часа, два с половиной месяца. Учитель интересный постоянно опаздывал, много шутил и много было лести красивым девушкам. Главное учить с первого урока. Инструкторы по вождению на механической коробке самые классные это Александр и Виктор, два брата. О Викторе отзывались другие девченки что им понравилось, а у меня был Александр, хороший человек, инструктор прекраснный, мужчина обоятельный!
  Lele 12.11.2012 12:49 70
  Ответить